Mobirise Website Builder
Жовтень 12, 2022
Лекція на тему "Türkçe Akademik Söylem ve Söz Varlığı"

Сьогодні, 12 жовтня, 2022 року о 13:00 за сприяння Центру тюркологічних студій імені Агатангела Кримського та Центру турецької мови і літератури імені Мехмета Акіфа Ерсоя КНЛУ, на онлайн платформі Zoom відбулась лекція турецькою мовою на тему "Türkçe Akademik söylem ve söz varlığı". Лектор - доктор філософії, викладач відділення викладання турецької мови педагогічного факультету викладання турецької мови та соціальних наук Університету Ескішехір Османгазі (м. Ескішехір, Турецька Республіка), Бурак Тюфекчіоглу.
Обговорили ключові пункти, що входять до наукового дослідження, їх структуру та зміст; правила побудови турецького академічного дискурсу, кліше та термінологію наукового стилю; принципи академічної доброчесності, яких дотримуються дослідники а також здобувачі вищої освіти у Туреччині. Студенти мали змогу задати запитання та обговорити тематику їх кваліфікаційних робіт. Щиро вдячні панові Бураку Тюфекчіоглу за пізнавальну та цікаву зустріч! 

Mobirise Website Builder
Жовтень 05, 2022
Заняття з тактичної медицини за участі ветеранів військових підрозділів "Азов"

05.10.2022 у конференц-залі 3 корпусу КНЛУ відбулось заняття з тактичної медицини за участі ветеранів військових підрозділів "Азов".
На заняттях розглядалися теми "Поведінка цивільних громадян під час бойових дій" і "Парамедицина: особливості надання першої медичної допомоги за американським протоколом САВС". Заняття відвідали здобувачі вищої освіти на науково-педагогічні працівники кафедри тюркської філології.

Щиро дякуємо Андрію РЕКУНТУ, Валентину ЛИТВЯКУ та Олексію МАЛІНУ за важливу і корисну інформацію! А також адміністрації КНЛУ за організацію такого актуального та пізнавального заняття!

Mobirise Website Builder
Вересень 30, 2022
Відкрита зустріч з експертною групою Національного агентства 

У КНЛУ з 03 по 05 жовтня 2022 року проходитиме акредитаційна експертиза освітніх програм:
"Східна філологія: китайська мова і література, переклад, методика навчання" (ID 49717),
"Східна філологія: перська мова і література, переклад, методика навчання" (ID 49719),
"Східна філологія: турецька мова і література, переклад, методика навчання" (ID 49722) із використанням технічних засобів відеозв’язку.
Програма дистанційного візиту експертної групи
Відкрита зустріч з експертами Національного агентства відбудеться 04 жовтня 2022 о 14:30.
Підключитись до конференції Zoom: https://us05web.zoom.us/j/89666714041?pwd=eFVhZTB1WTNzckJQc0ZnaWJyVUJVQT09
Ідентифікатор конференції: 896 6671 4041
Пароль: 2022
Мета зустрічі: спілкування з усіма зацікавленими сторонами процесу акредитації освітніх програм.
Запрошуємо усіх бажаючих! 

Mobirise Website Builder
Серпень 31, 2022

Традиційна Посвята у першокурсники відбулась сьогодні на факультеті східної і слов’янської філології КНЛУ. Раді вітати наших нових студентів! Успіхів вам і натхнення у вашому студентському житті! 🎉

Серпень 31, 2022

31 серпня 2022 року на факультеті східної і слов’янської філології відбувся Міжкафедральний методичний семінар
«Історіографія сучасної східної лінгвістики: новітні дослідження в Україні та світі» з метою розвитку викладацької майстерності а також обміну досвідом між провідними науково-педагогічними працівниками факультету.
Програма семінару:
1. Сучасна турецька історіографія про методику викладання турецької мови. Доповідач - доц. Сорокін С.В.
2. Методики вивчення китайської мови в сучасній українській та західній історіографії.
Доповідач - доц. Любимова Ю.С.
3. Новітні дослідження в галузі перської філології (2015-2022). Доповідач - доц. Охріменко М.А.
4. Аналіз історіографії методики викладання японської мови (2010-2022). Доповідач - доц. Кравець К.П.
5. Новітні дослідження в галузі корейської філології (2015-2022). Доповідач - доц. Охріменко В.О.
6. Методики вивчення східних мов в сучасній американській історіографії. Доповідач - доц. Пророченко Н.О.

Серпень 29, 2022

Сьогодні до нас у гості завітав радник з питань освіти Посольства Республіки Туреччина в Україні пан Уміт Йилдиз. Пан Уміт закінчує свою місію в Україні та повертається до Туреччини. Під час зустрічі Ректор КНЛУ проф. Васько Р.В. вручив панові Уміту подяку за участь у освітньо-культурному житті факультету східної і слов'янської філології та кафедри тюркської філології зокрема а також за сприяння розвитку української тюркології в КНЛУ. На зустрічі були також присутні проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв'язків проф. Максименко А.П., начальник відділу міжнародних зв'язків Пожар А. Б., декан факультету східної і слов'янської філології, проф. Сорокін С.В. та завідувач кафедри тюркської філології доц. Тімкова Т.М. Сподіваємося на подальшу співпрацю та бажаємо панові Уміту Йилдизу наснаги та кар'єрних успіхів на новій посаді. 

Червень 15, 2022
Публічний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Польової Олени Сергіївни

Кафедра тюркської філології вітає викладачку Польову Олену Сергіївну та її наукового керівника Сорокіна Сергія Володимировича з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 035 Філологія. Бажаємо подальших успіхів в освітньо-науковій діяльності!

Червень 04, 2022

Завідувач кафедри тюркської філології Тетяна ТІМКОВА і декан факультету сходознавства Сергій СОРОКІН взяли участь у прийомі, влаштованому Надзвичайним і Повноважним Послом Туреччини в Україні Ягмуром Ахметом ГЮЛЬДЕРЕ в його резиденції. Співробітники Посольства Турецької Республіки не залишали територію України навіть у найбільш напружений період війни українського народу проти рашистських загарбників.

Лютий 17, 2022
Встановлення дипломатичних відносин між Україною та Азербайджанською Республікою

17 лютого, 2022 року у рамках так званих "Посольських годин" та за сприяння і підтримки Відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності КНЛУ, відбулась онлайн-зустріч науково-педагогічних працівників кафедри тюркської філології та студентів факультету сходознавства, що вивчають турецьку та азербайджанську мови з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Азербайджанській Республіці Владиславом Каневським. Темою зустрічі було "Встановлення дипломатичних відносин між Україною та Азербайджанською Республікою". Студенти мали змогу поспілкуватись із паном послом, отримати відповіді на свої запитання а також корисні поради для свого майбутнього професійного розвитку та зросту. 

Лютий 12, 2022
День відкритих дверей

Запрошуємо усіх бажаючих на «День відкритих дверей» онлайн!
Приєднуйтесь за посиланням https://cutt.ly/pOQfTYr 12 лютого о 12:00.

Mobirise

03680, Україна
м. Київ
вул. Лабораторна 5/17
корпус №3
кабінет 605  • kaf.turf@knlu.edu.ua


  • +38 (044) 521-60-23

Made with ‌

HTML Editor