Міжнародна співпраця

✔️ Міжнародна робота входить до пріоритетів діяльності кафедри. Активна участь у міжнародних заходах в Україні та закордоном

✔️ Ініціатива кафедри тюркської філології з встановлення партнерських зв’язків з метою забезпечення академічної мобільності для студентів та викладачів за програмою Mevlana

✔️ Співпраця з Посольством Турецької Республіки в Україні та освітньою організацією Інститутом Юнуса Емре

✔️ Співпраця з Азербайджанським університетом мов та Бакинським Міжнародним Центром Мультикультурализму,

✔️ Проведення міжнародних науково-практичних конференцій, залучення іноземних фахівців до навчального процесу в університеті тощо

Наші міжнародні партнери

Дізнайся більше - натискай на логотип

Міжнародні програми обміну для студентів та викладачів кафедри

✔️Кафедра, починаючи з 2017 р., бере участь у програмі міжнародної академічної мобільності. Влітку 2018 року, за підтримки Інституту Юнуса Емре у Турецький Республіці за кошти приймаючої сторони відбулося стажування 11 студентів факультету сходознавства КНЛУ в літніх школах Туреччини.

✔️У липні-серпні 2018 року відбулося стажування дев’яти студентів (студенти ІІ – ІV курсів) відділення турецької мови у літній школі на базі Інституту Юнуса Емре у Республіці Туреччина за кошти приймаючої сторони.

✔️У 2019 році завідувач кафедри тюркської філології канд. філол. наук Тімкова Т. М. пройшла закордонне стажування у Азербайджанському університеті мов за програмою підвищення кваліфікації (тема «Актуальні проблеми сучасної тюркології», 3 кредити / 90 годин, у період з 20.05.2019 по 30.05.2019).

✔️ У 1-ому семестрі 2019-2020 н. р. 6 студентів, що вивчають турецьку мову на факультеті сходознавства отримали стипендії на навчання і проходили мовне стажування в університеті АХІ ЕВРАН (м. Киршехір, Республіка Туреччина) за програмою обміну студентами «Mevlana». 

Наші студенти та викладачі на мовному стажуванні

Співпраця з Посольством Турецької Республіки

Міжнародна робота входить до пріоритетів діяльності кафедри, про що свідчить її активна участь у міжнародних заходах в Україні та закордоном, ініціатива кафедри тюркської філології з встановлення партнерських зв’язків з метою забезпечення академічної мобільності для студентів та викладачів за програмою Еразмус+, плідна співпраця з Посольством Турецької Республіки в Україні.
Викладачі кафедри та студенти регулярно відвідують заходи за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні, та представників інших міжнародних установ. Такі зустрічі щорічно відбуваються у межах святкування державних свят, церемоній нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з турецької мови та інших культурно-освітніх заходів.

Всеукраїнські олімпіади та конкурси

Кафедра за підтримки Інституту Юнуса Емре та зі спонсорською допомогою Компанії «Турецькі авіалінії», а також за підтримки Посольства Турецької Республіки в Україні щороку здійснює організацію ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з турецької мови на базі КНЛУ, в якій беруть участь студенти з провідних закладів вищої освіти України. 

Всеукраїнські олімпіади

Mobirise

03680, Україна
м. Київ
вул. Лабораторна 5/17
корпус №3
кабінет 605  • kaf.turf@knlu.edu.ua


  • +38 (044) 521-60-23

Built with ‌

Website Builder Software